Vytvořit účet

*

*

*

*

*

*

Zapoměli jste heslo?

*

Rozpis EXTRALIGY! Volejbalisté zahájí sezonu 30. září

mikasa tma2016
ROZPIS EXTRALIGY - Nový ročník volejbalové extraligy mužů bude prvním kolem zahájen už 30. září. Rozpis zápasů základní části má 22. kol a bude končit 10. března 2018. Foto: FIVB


Začátek zápasů volejbalové extraligy mužů je stanoven na 17 hodin, pouze domácí zápasy v Kladně budou začínat v 18 hodin. Nejvyšší volejbalová soutěž žen bude zahájena až o 14 dní později, tedy 14. října 2017 (začátky zápasů také od 17 hodin)..

1. kolo
1    30. 9. 2017,    17:00    Liberec - Praha .
2    30. 9. 2017,    18:00    Kladno - Ústí n. L. .
3    30. 9. 2017,    17:00    Karlovarsko - Odolena Voda .
4    30. 9. 2017,    17:00    Příbram - Č. Budějovice .
5    30. 9. 2017,    17:00    Brno - Zlín .
6    30. 9. 2017,    17:00    Ostrava - Benátky n. J. .

2. kolo

7     7. 10. 2017,    17:00    Praha - Benátky n. J. .
8     7. 10. 2017,    17:00    Zlín - Ostrava .
9     7. 10. 2017,    17:00    Č. Budějovice - Brno .
10   7. 10. 2017,    17:00    Odolena Voda - Příbram .
11   7. 10. 2017,    17:00    Ústí n. L. - Karlovarsko .
12   7. 10. 2017,    17:00    Liberec - Kladno .

3. kolo

13    14. 10. 2017,    18:00    Kladno - Praha .
14    14. 10. 2017,    17:00    Karlovarsko - Liberec .
15    14. 10. 2017,    17:00    Příbram - Ústí n. L. .
16    14. 10. 2017,    17:00    Brno - Odolena Voda .
17    14. 10. 2017,    17:00    Ostrava - Č. Budějovice .
18    14. 10. 2017,    17:00    Benátky n. J. - Zlín .

4. kolo

19    21. 10. 2017,    17:00    Praha - Zlín .
20    21. 10. 2017,    17:00    Č. Budějovice - Benátky n. J. .
21    21. 10. 2017,    17:00    Odolena Voda - Ostrava .
22    21. 10. 2017,    17:00    Ústí n. L. - Brno .
23    21. 10. 2017,    17:00    Liberec - Příbram .
24    21. 10. 2017,    18:00    Kladno - Karlovarsko .

5. kolo

25    28. 10. 2017,     17:00    Karlovarsko - Praha .
26    28. 10. 2017,     17:00    Příbram - Kladno .
27    28. 10. 2017,     17:00    Brno - Liberec .
28    28. 10. 2017,     17:00    Ostrava - Ústí n. L. .
29    28. 10. 2017,     17:00    Benátky n. J. - Odolena Voda .
30    28. 10. 2017,     17:00    Zlín - Č. Budějovice .

6. kolo
31    4. 11. 2017,    17:00    Praha - Č. Budějovice .
32    4. 11. 2017,    17:00    Odolena Voda - Zlín .
33    4. 11. 2017,    17:00    Ústí n. L. - Benátky n. J. .
34    4. 11. 2017,    17:00    Liberec - Ostrava .
35    4. 11. 2017,    18:00    Kladno - Brno .
36    4. 11. 2017,    17:00    Karlovarsko - Příbram .

7. kolo

37    11. 11. 2017,    17:00   Příbram - Praha .
38    11. 11. 2017,    17:00   Brno - Karlovarsko .
39    11. 11. 2017,    17:00   Ostrava - Kladno .
40    11. 11. 2017,    17:00   Benátky n. J. - Liberec .
41    11. 11. 2017,    17:00   Zlín - Ústí n. L. .
42    11. 11. 2017,    17:00   Č. Budějovice - Odolena Voda .

8. kolo

43   18. 11. 2017,   17:00   Praha - Odolena Voda .
44   18. 11. 2017,   17:00   Ústí n. L. - Č. Budějovice .
45   18. 11. 2017,   17:00   Liberec - Zlín .
46   18. 11. 2017,   18:00   Kladno - Benátky n. J. NH .
47   18. 11. 2017,   17:00   Karlovarsko - Ostrava .
48   18. 11. 2017,   17:00   Příbram - Brno .

9. kolo

49   25. 11. 2017,   17:00   Brno - Praha .
50   25. 11. 2017,   17:00   Ostrava - Příbram .
51   25. 11. 2017,   17:00   Benátky n. J. - Karlovarsko .
52   25. 11. 2017,   17:00   Zlín - Kladno .
53   25. 11. 2017,   17:00   Č. Budějovice - Liberec .
54   25. 11. 2017,   17:00   Odolena Voda - Ústí n. L. .

10. kolo

55   2. 12. 2017,    17:00    Praha - Ústí n. L. .
56   2. 12. 2017,    17:00    Liberec - Odolena Voda .
57   2. 12. 2017,    18:00    Kladno - Č. Budějovice .
58   2. 12. 2017,    17:00    Karlovarsko - Zlín .
59   2. 12. 2017,    17:00    Příbram - Benátky n. J. .
60   2. 12. 2017,    17:00    Brno - Ostrava .


11. kolo
61   9. 12. 2017,    17:00   Ostrava - Praha .
62   9. 12. 2017,    17:00   Benátky n. J. - Brno .
63   9. 12. 2017,    17:00   Zlín - Příbram .
64   9. 12. 2017,    17:00   Č. Budějovice - Karlovarsko .
65   9. 12. 2017,    17:00   Odolena Voda - Kladno .
66   9. 12. 2017,    17:00   Ústí n. L. - Liberec .

12. kolo
67    16. 12. 2017,    17:00   Praha - Liberec .
68    16. 12. 2017,    17:00   Ústí n. L. - Kladno .
69    16. 12. 2017,    17:00   Odolena Voda - Karlovarsko .
70    16. 12. 2017,    17:00   Č. Budějovice - Příbram .
71    16. 12. 2017,    17:00   Zlín - Brno .
72    16. 12. 2017,    17:00   Benátky n. J. - Ostrava .

13. kolo

73    28. 12. 2017,    17:00   Benátky n. J. - Praha .
74    28. 12. 2017,    17:00   Ostrava - Zlín .
75    28. 12. 2017,    17:00   Brno - Č. Budějovice .
76    28. 12. 2017,    17:00   Příbram - Odolena Voda .
77    28. 12. 2017,    17:00   Karlovarsko - Ústí n. L. .
78    28. 12. 2017,    18:00   Kladno - Liberec .

14. kolo

79    6. 1. 2018,    17:00    Praha - Kladno .
80    6. 1. 2018,    17:00    Liberec - Karlovarsko .
81    6. 1. 2018,    17:00    Ústí n. L. - Příbram .
82    6. 1. 2018,    17:00    Odolena Voda - Brno .
83    6. 1. 2018,    17:00    Č. Budějovice - Ostrava .
84    6. 1. 2018,    17:00    Zlín - Benátky n. J. .

15. kolo

85   13. 1. 2018,    17:00   Zlín - Praha .
86   13. 1. 2018,    17:00   Benátky n. J. - Č. Budějovice .
87   13. 1. 2018,    17:00   Ostrava - Odolena Voda .
88   13. 1. 2018,    17:00   Brno - Ústí n. L. .
89   13. 1. 2018,    17:00   Příbram - Liberec .
90   13. 1. 2018,    17:00   Karlovarsko - Kladno .

16. kolo

91   20. 1. 2018,   17:00   Praha - Karlovarsko .
92   20. 1. 2018,   18:00   Kladno - Příbram .
93   20. 1. 2018,   17:00   Liberec - Brno .
94   20. 1. 2018,   17:00   Ústí n. L. - Ostrava .
95   20. 1. 2018,   17:00   Odolena Voda - Benátky n. J. .
96   20. 1. 2018,   17:00   Č. Budějovice - Zlín .

17. kolo

97    27. 1. 2018,    17:00    Č. Budějovice - Praha .
98    27. 1. 2018,    17:00    Zlín - Odolena Voda .
99    27. 1. 2018,    17:00    Benátky n. J. - Ústí n. L. .
100  27. 1. 2018,    17:00    Ostrava - Liberec .
101  27. 1. 2018,    17:00    Brno - Kladno .
102  27. 1. 2018,    17:00    Příbram - Karlovarsko .

18.  kolo

103    3. 2. 2018,    17:00    Praha - Příbram .
104    3. 2. 2018,    17:00    Karlovarsko - Brno .
105    3. 2. 2018,    18:00    Kladno - Ostrava .
106    3. 2. 2018,    17:00    Liberec - Benátky n. J. .
107    3. 2. 2018,    17:00    Ústí n. L. - Zlín .
108    3. 2. 2018,    17:00    Odolena Voda - Č. Budějovice .

19. kolo

109    10. 2. 2018,    17:00    Odolena Voda - Praha .
110    10. 2. 2018,    17:00    Č. Budějovice - Ústí n. L. .
111    10. 2. 2018,    17:00    Zlín - Liberec .
112    10. 2. 2018,    17:00    Benátky n. J. - Kladno .
113    10. 2. 2018,    17:00    Ostrava - Karlovarsko .
114    10. 2. 2018,    17:00    Brno - Příbram .

20. kolo

115    17. 2. 2018,    17:00    Praha - Brno .
116    17. 2. 2018,    17:00    Příbram - Ostrava .
117    17. 2. 2018,    17:00    Karlovarsko - Benátky n. J. .
118    17. 2. 2018,    18:00    Kladno - Zlín .
119    17. 2. 2018,    17:00    Liberec - Č. Budějovice .
120    17. 2. 2018,    17:00    Ústí n. L. - Odolena Voda .

21. kolo

121    3. 3. 2018,    17:00    Ústí n. L. - Praha .
122    3. 3. 2018,    17:00    Odolena Voda - Liberec .
123    3. 3. 2018,    17:00    Č. Budějovice - Kladno .
124    3. 3. 2018,    17:00    Zlín - Karlovarsko .
125    3. 3. 2018,    17:00    Benátky n. J. - Příbram .
126    3. 3. 2018,    17:00    Ostrava - Brno .

22. kolo

127    10. 3. 2018,    17:00 Praha - Ostrava .
128    10. 3. 2018,    17:00 Brno - Benátky n. J. .
129    10. 3. 2018,    17:00 Příbram - Zlín .
130    10. 3. 2018,    17:00 Karlovarsko - Č. Budějovice .
131    10. 3. 2018,    18:00 Kladno - Odolena Voda .
132    10. 3. 2018,    17:00 Liberec - Ústí n. L. 








Zdroj: cvf.cz