Zapoměli jste heslo?

*

BOMBA! Kolocová s Kvapilovou se budou rvát na ME o zlato

kolocova kvapilova07
České beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Míša Kvapilová dnes ráno postoupily na mistrovství Evropy v Lotyšsku do závěrečného finále a budou bojovat o evropské zlato.

V semifinálovém souboji porazily německý reprezentační pár Sude/ Labourdeur až ve třetí sadě. První semifinálový zápas mistrovství Evropy žen v lotyšské Jurmale začínal v 10 hodin. Jejich soupeřky do finálového utkání zatím nejsou známy.

Češky vyhrály první set 21:17 ale ve druhém setu přišlo zaváhání a stav se dramaticky vyrovnal na 1:1 na sety. Německý pár Sude/ Labourdeur ve druhém setu změnil taktiku a začal podávat servis více na Kolocovou, což přineslo bodový zisk pro Němky, které tak vyhrály druhý set 21:15. Český tým však na změnu hry velmi rychle zareagoval a ve zkrácené třetí sadě pak zvítězil 15:11.

Finále evropského šampionátu žen v Jurmale je na programu dnes od 15:15 hod. a soupeřkami  českého reprezentačního páru Kiki a Míšu budou vítězky, které vzejdou z druhého semifinálového duelu mezi polským párem Kolosinska/Gruszczynska  a německým párem Glenzke/Großner

Finále budete opět moci sledovat ŽIVĚ dnes od 15:15 hod. na televizním programu ČT sport!

Podrobnosti z dnešního semifinále připravujeme...